MÖBLER / Byråar, sekretärer / Hallbyrå 14378473
nr 1437 8473
Hallbyrå
mahogny. Bredd: 35, djup: 35 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:35:46
150 kr